Facebook
Facebook
Instagram
Follow by Email
RSS
Google+
http://alicabelica.sk/fine-art-prints/">
Twitter

spojenia so všehomírom

Fine Art Prints

Fine Art Prints

Autorské kópie všetkých mojich obrazov sú dostupné v dvoch prevedeniach, Fine Art Print a Fine Art Board kašírovaný na doske. Sú nielen skvelé, ich kúpou podporíte moju prácu.

Alica Belica obchodík na Sashe.sk

 

Ak chcete nakupovať hneď, navštívte môj obchod na SASHE.sk.

 

 

 

Fine Art Print je špičková tlačová technológia, ktorá využíva archívny atrament a archívny papier zo 100% bavlny s jemnou textúrou. Výber tejto technológie a typu papiera odráža moju požiadavku na čo najvernejšiu reprodukciu mojich akvarelových prác. Akvarelové diela sú veľmi špecifické a majú osobité čaro, ktoré nedokáže vytvoriť žiadne iné médium. Potlačené plátno, ktoré je dnes veľmi populárne, nie je vhodné pre každý typ diela. Plátno by nevystihovalo charakter akvarelového diela. Je vhodné skôr na reprodukcie originálov maľovaných na plátno. Na bavlnený papier maľujem aj originály a na bavlnený sa robia aj kópie.

 

Fine art print, Dievča všehomír a oheň
Fine art print, Dievča všehomír a oheň

 

Fine Art Printy odporúčam vo veľkostiach, ktoré pasujú do štandardných rámov:
S (15 x 20 cm),
M (22,5 x 30 cm),
L (30 x 40 cm),
XXL (50 x 70 cm)
ale prakticky je možné vyrobiť akúkoľvek veľkosť. Stačí, ak mi dáte vedieť. Nenechajte sa limitovať mojimi odporúčaniami 🙂

Fine Art Print je predurčený na rámovanie. Moje odporúčania a nápady k ich rámovaniu nájdete na Sashe.sk Art Printy a ich rámovanie.

Pokiaľ je Fine Art Print kašírovaný na doske, nepotrebuje rám, hoci aj ten je možný. Táto doska, na ktorú je kašírovaný, je hrubá 5 mm a má bielu farbu. Je ultra ľahká a stabilná aj pri vysokej vlhkosti. Dá sa s ňou dosiahnuť minimalistický vzhľad vhodný do moderného interiéru a skvelý obraz bez rušivých svetelných odrazov. Obšírnejšie o doskách píšem v samostatnom blogu  7 dôvodov prečo zvoliť Fine Art kašírovaný na doske.

 

Fine art print kašírovaný na 5 mm doske
Fine art print kašírovaný na 5 mm doske

 

Ceny

Fine Art Print

Fine Art Print kašírovaný na doske

S (15 x 20 cm)

7,- €

9,- €

M (22,5 x 30 cm)

14,- €

18,- €

L (30 x 40 cm)

23,- €

31,- €

XXL (50 x 70 cm)

40,- €

60,- €

Poštovné je 2,50 eur.

 

V prípade záujmu môžete kontaktovať priamo mňa cez formulár na tejto stránke, alebo na Facebooku. Prípadne si ich môžete zakúpiť cez sashe.sk. Kópie budú bezpečne zabalené. Posielam 1. triedou slovenskou poštou po platbe na účet. Poštovné je 2,50 eur.

 

 

 

Fine art print veľkosť L, Dievča s kľúčikom
Fine art print veľkosť L, Dievča s kľúčikom